Костянтин Яловий: "Депутат Київради Володимир Яловий виступив на захист..."

Костянтин Яловий в facebook:

Депутат Київради Володимир Яловий виступив на захист інтересів мешканців будинків 11 та 13 по вул. Стеценка. Об этом сообщает vestniki.in.ua со ссылкой на СМИ.

Раніше біля цих будинків був ігровий майданчик, де бавилися малята. У квітні минулого року ігрові елементи на майданчику було демонтовано. Мешканці звернулися до приймальні Володимира Ялового. На їхню думку, ігровий майданчик демонтували, щоб облаштувати автостоянку для транспорту відвідувачів ДНЗ Веселка.

Депутат звернувся до голови Шевченківської райдержадміні ... страції Олега Гаряги за розясненнями, чи законно були прибрані ігрові елементи. Також він поцікавився подальшою долею майданчика.

Я вважаю, що ми маємо не демонтувати дитячі майданчики, а модернізувати та створювати нові. Адже піклуватися про дітей - це наш найперший обовязок, - зазначив депутат.

Нагадаємо, що за сприяння Володимира Ялового та Костянтина Ялового у поточному році заплановано встановити дитячі майданчики на Нивках у парку Дубки, на вул. Салютній, 42/46, вул. І. Турчина, 8, вул. Невській, 7-А, вул. Ак. Туполєва, 18-Е, вул. Щербаківського, 34 та 54 та вул. Ружинській, 16-18.



Костянтин Яловий


ТОП новости

Вход

Меню пользователя