Зеленського просять вирішити проблему смороду у Луцьку


На сайті електронних петицій до Президента України Володимира Зеленського зареєстрували звернення щодо проблеми смороду в Луцьку. Документ має назву «Запобігання екологічній катострофі в м. Луцьку та на прилеглих територіях». Про це пише Район.Луцьк. Об этом сообщает temydnya.in.ua со ссылкой на СМИ.

«В м. Луцьку та на прилеглих територіях склалася катострофічна ситуація зі станом повітря. Вміст аміаку, сірководню, оцтової кислоти місцями в десятки разів перевищує допустимі норми. Періодично, а місцями постійно, відчуваються неприємні запахи, характерні для зазначених речовин. Проблема зявилася ще в 2016 році і набула небезпечного масштабу в червні 2019 року», – пише автор Олександр Герасимчук.

Він додає, що причини забруднення повітря достовірно не встановлені на даний час.

«Звинувачують також інші підприємства, окремих мешканців, застарілі очистні каналізаційні споруди. Проблема системно не вирішується, а лише епізодично вживаються якісь заходи. Розумію, що вирішення проблем такого масштабу повинно здійснюватись на регіональному рівні і не відноситься до компетенції президента. Але, в умовах сучасної України, втручання вищого керівництва держави може значно прискорити виявлення причин забруднення, усунення його наслідків, встановлення та притягнення до відповідальності винних, а отже сприятиме збереженню здоров’я мешканців м. Луцька та прилеглих територій», – завершив звернення чоловік.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/zelenskoho-prosiat-vyrishyty-problemu-smorodu-u-lutsku/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя