Після відведення наших військ український Нью-Йорк може опинитися в сірій зоні – українська письменниця

Новгородське справді має неймовірну історію та активну громаду, яка хоче цю історію зберегти. Об этом сообщает 36kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Моя Донеччина почалася давним-давно, до війни – з Нью-Йорка (Ноовгородське, до 1951 року – смт Нью-Йорк, New-York – селище міського типу Донецької області, підпорядковане Торецьку – ред.).

Це селище, куди колись привіз мене чоловік. У свідоцтвах про народження його батьків так і написано – смт Нью-Йорк, чим вони дуже пишаються.

Новгородське справді має неймовірну історію та активну громаду, яка хоче цю історію зберегти.

Це селище, де в нас спогади й хати прабабусь. Селище, про яке я колись напишу роман, з усіма цими німцями-менонітами, старим млином і бліндажем на нашому городі. Але поки що надто боляче, щоби писати – власне, я ж вам вперше за всі роки війни тут кажу, що це мій Нью-Йорк.

Хоча близькі друзі, звісно, знають і надсилають тепер мені такі фото. І на всіх зустрічах на Донеччині й Луганщині я, звісно, про це говорю.

Нью-Йорк і так завжди був під обстрілами – там Горлівку видно. Якщо ж буде відведення наших військ, український Нью-Йорк може опинитися в сірій зоні, він буде беззахисний перед російськими окупантами.

Фото зі сторінки ГО "Твоє Нове Місто". Вражає, що там і прапор кримських татар у когось в руках.

Нью-Йорк – така Україна, ви би знали.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Вікторія АМЕЛІНАДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570457303-pislya-vidvedennya-nashih-viysk-ukrayinskiy-nyu-york-mozhe.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя